Konveyör Bant

Konveyör Bant

Konveyör Servis

Türkiyenin en profesyonel vulkanizasyon servisi...
Konveyör Bant
Konveyör Bant
Yaptığımız İşler
 
* Bant ekleme (Vulkanizasyon)
* Yeni bant çekme ve ekleme
* Bant değişimleri
* Bant tamirleri
* Tambur kaplama
 
Konveyör Bant Verimliliği
Bazen bir madeni ya da fabrikayı işletmek problem üstüne problemle başa çıkmaktan ibaret görünebilir. Konveyör Servis Ayık Band olarak bütün problemlerinizi çözebileceğimizi iddia etmiyoruz ama konveyör bantlarınız ile ilgili sorunlarınıza kapsamlı bir çözüm sunabiliriz.
 
Konveyör bantlarınız için sözleşmeli ve parça başı tamir, kurulum ve ekleme hizmetleri sunuyoruz. 
 
Hazır Stok Tutma
En çok kullanılan konveyör bant tiplerini ve ek ve tamir malzemelerini her zaman stokumuzda hazır tutarız. Böylelikle müşterilerimizin acil tamir veya değişim ihtiyacı doğduğunda gerekli malzemeler elimizde hazır bulunur.
 
 
Geniş Makina Portföyü
Türkiyenin en geniş ve en modern vulkanizasyon presi ve makina ekipman portföyüne sahibiz. Preslerimiz ve alet edevatlarımız Shaw Almex markadır.
Shaw Almex presleri en hassas ve en dayanıklı eklerin en hızlı şekilde yapılması için tasarlanmıştır. 
 
 
Yüksek Vasıflı Kadro
Konveyör Servis Ayık Band kadrosunun vasıf ve ustalık seviyesi sektörde rakipsizdir. Ekibimiz en modern vulkanizasyon yöntemleri hakkında sürekli eğitimden geçmektedir. 
 
 
Birinci Sınıf İşçilik
Ekibimiz hammadde kullanarak işlemlerini gerçekleştirir. ek yeri tasarımları ilgili standartlar uyarınca yapılır ve vulkanizasyon işlemi yüksek vasıflı kadromuz tarafından mükemmel bir işçilikle gerçekleştirilir.
 
 
Önce Güvenlik
İster kendi tesislerimizdeki isterse de müşteri tesislerindeki bütün faaliyetlerimiz en yüksek güvenlik standartları uyarınca gerçekleştirilmekte olup, işletmeniz tarafından talep edilen bütün evrak ve belgeler tarafımızdan hazır bulundurulur.