Konveyör Bant

Konveyör Bant

Sıyırıcı

DST Çift Yönlü İkincil Sıyırıcı

Her türlü uygulamada kullanılabilirler. 2 taraflı çalışan bantlarda mükemmel bant temizliği elde etmek için tasarlanmışlardır.
Sıyırıcı Bıçaklar
Bant eksenine dik biçimde çalışırlar. Bıçakları  tungstendir  ve  aşınma dayanım-ları çok üstün düzeydedir. Sıyırıcı  bıçakları,  kauçuk  saportlara 2 civata vasıtası ile sabitlenirler. Bu sayede değişimleri çok hızlı ve kolaydır.
 
Bıçakların Saportları
Saportlar özel olarak çift yönlü çalışan bantlar için tasarlanmışlardır. Her saportun  içinde  tekil  bir  baskı  sistemi vardır. Bu sayede banta gerektiği yerde gerektiği kadar baskı uygular. Her segment 124 mm genişliğindeki kauçuk parçalardan oluşur ve sıyırıcının ana aksına kolayca monte edilir.
 
Sıyırıcı Saportları
Saport,  ayarlanabilir bir  baskı  sistemi  ihtiva eder. Baskı sistemi sıyırıcının sabitleme koluna bağlanmıştır.  Bu  sabitleme  kolu L-profilden çok sağlam bir yapıdır. Saportlar, sıyırıcının konumunu belirleyebilmek üzere kızak sistemine sahiptir. Saportlar her iki tarafta da 200 mm genişleme özelliğine sahiptir. Bu sayede değişik endeki bant şasilerine uyum sağlayabilirler.